Yhteystiedot

Kataja Basket Club

Kataja Shop

Kauppakeskus Metropol
Torikatu 29, Joensuu
Puh. 040 853 3485
Avoinna: ma-pe 11-17

Toimisto

Kirkkokatu 21
80100 Joensuu
Aukioloajat: JoensuunKataja.fi
Puh. (013) 224 062

Sähköpostiosoitteet:

  • laskutusasiat: toimisto ( at ) joensuunkataja.fi
  • yleiset asiat: koripallo ( at ) joensuunkataja.fi

Henkilöstöä

Puheenjohtaja Paavo Vatanen
p. 050 431 5584
sähköposti paavovatanen ( at ) gmail.com

Toiminnanjohtaja Riku Tapio
p. 050 340 5550
sähköposti riku.tapio ( at ) katajabasket.fi

Seurakoordinaattori Petri Virtanen
p. 041 456 6718
sähköposti petri.virtanen ( at ) katajabasket.fi

Valmennuspäällikkö Marko Tuononen
p. 050 339 7046
sähköposti marko.tuononen ( at ) katajabasket.fi

Juniorijaoksen puheenjohtaja Mikko Mervola
p. 050 494 9713
sähköposti mikko.mervola ( at ) jns.fi

Koripallojaoston johtokunta

Paavo Vatanen (pj)       050 431 5584  paavovatanen ( at ) gmail.com
Petri Heinonen (vpj)     040 177 9551  petriheinonen ( at ) suomi24.fi
Mauri Lehtovaara         0500 540 767  mauri.lehtovaara ( at ) elisanet.fi
Mikko Mervola            050 494 9713  mikko.mervola ( at ) jns.fi
Harri Mikkonen           050 502 0402  harri.mikkonen ( at ) karelia.fi
Sari Särkinen            050 372 6450  sarisarkinen ( at ) gmail.com
Jarmo Törmälä            0500 163 943  tormalat ( at ) saunalahti.fi
Perttu Kouvalainen       0400 570 270  perttu ( at ) fabrik.fi

Miesten edustusjoukkueen yhteystiedot kaudella 2016-17

Greg Gibson (päävalm.)                 greg.gibson ( at ) katajabasket.fi
Tuomas Oja (apuvalm.)                  tuomas.oja ( at ) katajabasket.fi
Jukka Törmälä (jj)       050 366 1680  jukka.tormala ( at ) katajabasket.fi

Juniorijoukkueiden yhteystiedot löytyvät osoitteesta www.katajabasket.fi/juniorit.

Naisten edustusjoukkueen yhteystiedot löytyvät osoitteesta www.katajabasket.fi/naiset.