Harjoitusajat 2016-17

HARJOITUSAJAT kaudella 2016-17

A-pojat: Teppo Jokinen 050 349 7075

  • ti klo 15:45-17:00                        Urheilutalo
  • ke klo 18:30-20:00                      Areena
  • to klo 19-20:15                             Pielisjoen koulu
  • pe klo 19:30-21:00                      Rantakylän koulu
  • la klo 12:30-14:00                        Utran koulu 

B-pojat:  Mikko Mervola 050 494 9713 Petri Virtanen 041 4566718

  • ti klo 20-21:30                              Areena
  • ke klo 17-18:30                            Areena
  • to klo 19-20:15                             Pielisjoen koulu
  • pe klo 17:30-19:00                      Kopis
  • la klo 12:30-14:00                       Utran koulu

C-pojat: Marko Tuononen 050 339 7046 Teppo Jokinen 050 349 7045

  • ti klo 18:30-20:00                      Areena
  • ke klo 17-19:00                             Noljakan koulu
  • to klo 15:45-17:00                       Urheilutalo
  • pe klo 15:00-17:00                       Niinivaaran liikuntahalli -04 pojat
  • pe klo 18-19:30                              Tikkamäki -03 pojat
  • la klo 12:30-14:00                        Utran koulu

Minipojat: Ella Suortti 044 5119180 

  • ma klo 16-17:30                          Niinivaaran liikuntahalli
  • ke klo 15:45-17:00                      Urheilutalo
  • pe klo 17-18:00                           Noljakan koulu
  • la klo 12:30-14:00                       Utran koulu (tarvittaesssa)

Mikrot ja Supermikrot s.2009-2007 MYÖS UUDET ALOITTAVAT HARRASTAJAT (tytöt ja Pojat) :Petri Virtanen 041 4566 718

  • ma klo 17:15-18:30                    Urheilutalo
  • to klo 18-19:15                            Utran koulu

C-tytöt: Sini Lintunen 0458735738

  • ti klo 17:15-18:30                        Areena
  • pe klo 17:30-18:30                    Niinivaara
  • la klo 11-12:30                             Utran koulu

A-tytöt/ Naisten II-joukkue:

  • ti klo 18:30-20:00                        Sortavalankatu (kopis)
  • ke klo 20-21:30                               Areena
  • pe klo 17-18:30                               Niinivaara

B-tytöt

  • ti  klo 16-17:15                                Areena
  • to klo 20:15-21:30                       Pielisjoen koulu
  • la klo 11-12:30                               Utran koulu